kennel UNIJA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » kennel UNIJA » Forum help » OB myletojams


OB myletojams

Сообщений 1 страница 30 из 35

1

OBEDIENCE VARŽYBOS

Varžybų data ir laikas: 2011.05.14; varžybų pradžia - 10 val.
Varžybų vieta: Vydūno al. 4, Kaunas
Varžybų organizatorius: Šunų dresūros ir sporto klubas „Nasrai“
Teisėjas: Svetlana Zolotnikova (Estija)

Varžybos vyks šiose klasėse:

Obedience-0 (Beginners)
Obedience-1 (Open)
Obedience-2 (Winners)
Obedience-3 (International)

Po varžybų vyks Obedience praktinis seminaras. Seminaro dalyvių skaičius ribotas. Registruojantis į seminarą, pirmenybė teikiama asmenims, dalyvaujantiems varžybose. Seminaro laikas bus patikslintas pasibaigus registracijai.

Registracijos mokestis:

Startinis varžybų mokestis – 50 Lt
Seminaro mokestis varžybų dalyviams – 30 Lt

Seminaro mokestis asmenims, nedalyvaujantiems varžybose:
Seminaro dalyvio mokestis, dalyvaujant be šuns – 50 Lt
Seminaro dalyvio mokestis, dalyvaujant su šunimi – 70 Lt

Registracija:

Dalyvio mokestis mokamas tik išankstiniu pavedimu į klubo „Nasrai“ banko sąskaitą, mokėjimo paskirties grafoje nurodant  „Obedience“:

Šunų dresūros ir sporto klubas “Nasrai”
Įmonės kodas 300603204
SEB bankas
A.s. LT06 7044 0600 0572 4542
Paskirtis: Obedience

Registracija vyksta iki 2011 m. gegužės 5 d. Užpildytas paraiškos formas siųsti: info@nasrai.com
Siunčiant registracijos formą prie jos būtina pridėti mokėjimo pavedimo kopiją. Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųstas patvirtinimas apie duomenų gavimą.

Kontaktinė informacija:
Šunų dresūros ir sporto klubas „Nasrai“
info@nasrai.com
Tel. +370 687 88450

0

2

Zodziu, as jau uzsireginau i varzybas su seminaru, bet as be suns. Na nieko labai apie pacias varzybas nepasakojo. Tik biski apie kai kurias klaidas papasakojo, uzh ka nuimami baudos taskai.Seip maloniai pasnekejom. paapsakojau apie chebra.

0

3

O kas seminarą ves nesakė? Ne bus čia tas pats kaip ir Rygoj? Nors iš idėjos neturėtų būt, nes ten teorinis, čia praktinis.

Seminaro mokestis asmenims, nedalyvaujantiems varžybose:
Seminaro dalyvio mokestis, dalyvaujant be šuns – 50 Lt
Seminaro dalyvio mokestis, dalyvaujant su šunimi – 70 Lt

Seminaro mokestis varžybų dalyviams – 30 Lt

Tai man toks klausimas iškilo..varžybų dalyviams nesvarbu su šuniu ar be vistiek 30Lt? Ar čia kažko trūksta?

O dėl dokumentų, tai aš irgi kiek žinau, bent jau kolkas jie OB nebūtini  :)

p.s. cha, kokie smile'ai čia juokingi!  :D

0

4

Teisėjas: Svetlana Zolotnikova (Estija), ji ir ves seminara.
teip, jei tu dalyvauji varzybose, tai seminaras su sunimi irgi 30 lt, tai as kaip niekad uzsiregistravau su sunimis pasimokyti seminaran.
jo smailai man cia irgi patinka)

o del doku, tai rimtai apsigavau, bet manau i profesionalu varzybas bus vistiek butini dokai))

0

5

Aš matyt su Mobiu sudalyvausiu varžybose antrą kartą atviroj klasėj, ir seminare. Norisi su šunimi praktiškai padirbėt ir sužinot daugiau apie OB, ypač kas liečia aukštesnes klases. Nes ten tamsus miškas man.:)

0

6

Su Vyto pagalba pavyko ir man cia prisiregistruoti. Galvojau as Kaunui registruotis po Rygos, bet kadangi registracija iki geguzes 5, tai matyt registruosiuos ir as. ir seminare matyt uzsiregistruosiu.

0

7

Tai labai puiku, o as gryzau is rumunijos ka tik, cherka parsiveze CACIB ir BOB pirmu dienu, o antru tik R.Cacib

0

8

Vika ar tu nori knygutes obidienco, jei taip man reikai tavo suns dokuemntu veisles.

0

9

Oba! Sveikinimai Čerkai!!!! Na ir Ieva tau aišku  :D
Dėl Vikos OB knygutės, aš jau užbukinau pas Vladą, sakė pagamins. O tai kada atnešt pinigus? Šiandien į aikštelę?

0

10

Oj, tik šiandien viską perskaičiau. Žinoma, kad noriu knygutės. Bet kaip suprantu Latviai turės? Gal jau turės ir pagaminę, kad ir Kaunui butu.

Gerai čia Ieva pavarei "antru tik R.CACIB" :)

0

11

Šaunuoliai. Sveikinam :cool:

Agne, o pinigus jau perdavei?

0

12

Nugi parašiau aš dar kauniečiams dėl klubo, tai Kennel Unija sakė bus įrašyta:) Tai gal jie "sporto" kluba rašo ir tada galim visi Kennel Unija vadintis:)

0

13

Aciu visiems uz sveikinumus) Aj Vika del to tik))Juk del cacibu ir vaziavau tik ten)) mus dar 1 truksta kt saly)) o paskui jau ramiau.
Del kennel unijos klubo tai as nepries)) Per ipo B dalies varzybas, mano komanda op Unijos vardu)
Pinigu neznau ar perdavem..rimtai sia savaite gi jie i Latvija isvyksta...

0

14

Be panikos...vel supainiojot savaites. I Ryga isvaziuoja geg. 29 diena, t.y. kita savaite. Man reikia pinigeliu is Vikos latais ir is Ievos litais. Pinigai vokelyje su dalyviu sarasu. Reikia tik kad Daina atvaziuotu i aikstele arba jeigu neatvaziuos per ateinanti ketvirtadieni-pirmadieni reiks su ja susiskambinti ir susitikt.

0

15

gerai as ketv i aikste pinigus atnesiu!

0

16

Vika, knygutė bus pagaminta tau (turėk latus, kad vietoj susimokėtum), tik manau dar neatiduos, jie ten kažką tvarkyt dar turi po pirmo pasirodymo. Tai su Kaunu nežinau kaip ten bus ir kur jie rezultatus rašys :dontknow:
O tai į Kauną tikrai visi "Kennel Unija" rašomės? Aš buvau užmiršus čia užsukt - ir vo kiek prikalbėta  :blush:

0

17

Agne, o ka jei dar tvarkyt turi, jeigu knyguteje is kart suvesta turetu buti visokie pedigri skaiciai ir tt? uGu galim rasytis prikolas visai) gal ma kluba atsidaryt Unijos)

0

18

Julia gal plačiau papasakos kodėl jie neduoda iš karto.. Kažką aiškino man, kad ala ten turi kažkas pasirašyt, kad ji galiotų, o ant tuščios knygutės nesirašo ar kažkas panašaus  :unsure: Sakau, nelabai aš supratau tą sistemą, bet man niekas nedavė, sakė kitą kartą :)

0

19

Nepapasakosiu:) nes man nedege ir mano knygute mane pasieke po puses metu po varzybu :)
Vlada atsiunte info, kad geguzes 8 diena bus seminaras norintiems. Info : http://suns.clan.su/forum/6-192-57914-16-1303906156
Kaina su sunimis nuo 20 EUR, be sunu 10 EUR. Man parase, kad galim nakvoti palatkese :) varzybu aiksteleje. Jie leistu ten pernakvot. Pagalvokit ar noretumet.

0

20

itariu, kad noreciau, tik vat problemka... tu klausimu tiek daug, kad net nezinau ko klaust...

0

21

Tai gali mum klausimu padalinti:)

0

22

kuria prasme vika?)

0

23

nu pamaniau, kad ju per daug turi, tai kad visu galetum paklaust, gali mum padalinti, kad ir mes paklaustume. bet dabar suprantu, kad dar nesugalvojai, kaip cia apskritai viska issaiskinti, tai mum padalinimas turbut nepades:)

0

24

Ooo, vėl praleidau..  :confused: Aš galvoju vakar iš kur čia dar apie kažkokį kitą seminarą ir nakvojimus palapinėse - dabar matau  :)  Šiaip kaip jau vakar sakiau, negaliu aš su nakvojimais niekaip..Gegužės 8 val man renginys Vilniuj, kur tikrai turiu būt, todėl svarbu man baisiai kaip čia kas ką nuspręs daryt ir ar bus bent viena mašina, kuri šeštadienį grįš į Vilnių. Nes jei nebus tada nežinau, kaip čia ką reikės daryt...  :unsure:

0

25

Musu yra 7 zmones ( Wytas, Vika, Jule, Agne, Ausrine, Ausrines drauge, Ieva) + 5 sunys.  Bronius nevaziuoja.
Vairuotojai  yra (t.y. masinu savininkai) Wytas ir Jule.
Tarkime seminare noretu sudalyvauti Vika , Jule ir Ieva.  Agne negali, nes reikia grizti, Ausrine negali, Ausrines drauge matyt irgi :)

Kaip as matau variantas gali buti toks, kad Vytas su Agne ir Ausrine isvaziuoja sestadieni. Liekam Vika, Ieva, Jule + Rubis, Naitas, Bestas. I dzipa tilpsime.

Nakvoti noreciau kempinge kokiam nors prie juros pvz., kur butu dusas ir tulikas :) o ne dresavimo aiksteleje, kur reiketu eiti i krumus ir nera vandens. Soriukas, bet as nesu megeja "karo" salygu. Arba galime ieskoti viesbuti, kur priims su sunimis.

Tik klausimas ar Vytas paliks Vika su Rubiu? ir ar Vika nores likti be Vyto ;)  Jeigu turite kitu variantu - rasykite. Galim pasneketi po varzybu sekmadieni. reiketu neuzdelst ir  Vladai kazka atsakyti - ar mes IN ar OUT.

0

26

Aš neliksiu, o draugei būtina sekmadienį būti Vilniuje. Na svarbiausia kad būtų kaip grįžt. Julės variantas neblogas atrodo, o kitaip nelabai ir išeis, kadangi du vairuotojai:)

0

27

Seminare aš tikrai nedalyvausiu, nes jau ir taip išsileidau per šį mėnesį daugiau negu uždirbu :rolleyes: Bet man bus nesunku palaukt nors ir iki nakties, jeigu bus žmogus, kuris nori dalyvaut seminare, bet tikrai paskui važiuos į Vilnių. Man svarbiausia būt sekmadienį Vilniuj, nes reikės dirbt  :) Jeigu visi norėsit pasilikt su nakvyne, tai irgi būtų gerai žinot kuo greičiau, bandysiu ieškotis būdų grįžt į Vilnių  :)

0

28

Jeigu Wytas nenoretu palikti Vikos tai yra dar viena galimybe - keisti  kitos masinos vairuotoja :) t.y. mane :)

Agne ar i tavo civika tilptu 2 sunis ir 2-3 zmones? Ka tu manai, jeigu vaziuoti su tavo masina iki Rygos? Tu galetum grizti su Ausrine...o mes liktumem 4-sie... I prieki as galeciau padeti tau pavairuoti.

kaip toks sudeliojimas?

0

29

:D Dėl vairavimo tai problemų man nekiltų absoliučiai. Bet mano civike važiuoja Bleiras vienas per visą galą (atsigulęs jis užima visą saloną). Pas mane max 2 žmonės ir 2 šunys. Bet aš tikrai nebūčiau linkus vežti 2 šunų gale 400 km iki varžybų (jei dar paskui nereikėtų nepavargusio šuns varžybom, tai būtų dzin :) ). Šunim bus tikrai nepatogu.

0

30

Pakalbejau su Vytu, tai jis nieko pries su Agne, Ausrine, jos drauge ir ju sunim grizti sestadieni vakare ir mane su rubiu palikti rygoj:) Dar buvau informuota, kad Skodai kuras i abi puses kainuoja 150 Lt.
Del nakvynes rygoj, palaikyciau tave, Jule. Butu gerai, kad labai daug nekainuotu, bet aikstelej nelabai noriu nakvot. Jei kempinge, mes trys su trim sunim tilptume i musu didele palatke, tik nezinau, ar sugebesim ja pasistatyt. Ieva irgi sake lyg su "dviem kambariais" palapine turi. gal jos lengviau statosi. Butu faina, jei gautume koki kambariuka viesbuty ar butuka. Gal Vlada zino, kur nebrangiai apsistot galima? pas juos juk i varzybas atvaziuoja uzsienieciu su sunim.

0


Вы здесь » kennel UNIJA » Forum help » OB myletojams