kennel UNIJA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » kennel UNIJA » Forum help » Klausimai dėl dresūros


Klausimai dėl dresūros

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Jeigu turite klausimu, rašykite, padesime visi)))

0

2

Augam, brestam ir tvirtejam;
                  Tobuleti jau pradejom;
                  Tik problemu, klausimeliu;
                  Del dresuros-nemazeja;
                  Tik dideja ir dideja.
   
   (cia dabar kas? aaaaaaaa velyvas metas) O jei rimtai, noriu isgirsti nuomoniu, bet geriau patarimu -rekomendaciju del sekanciu klausimeliu:
1.SKANIUKAS (toks dalykas, kuris tiesiog vercia sparciai tobuleti), o tiksliau jo mazinimas? juk negrazu kai uz kiekviena atlikta "gera darba" paauges biciulis (konkreciai ryzenas) tikisi materialines naudos (skaniuko), aisku nepamirstame ir pagrimu. Skaniuku daznumas priklauso: a) nuo patirties (teisingo pratimo atlikimo technikos)?; b) nuo amziaus? as suprantu, kad tai artimi veiksniai, bet konkreciai domina mazinimo (retejimo) procedura.
2.ZIEMUZE arteja (dar nematytas ir negirdetas mums dalykas). Labai smalsu suzinoti, nuo kokio amziaus (primenu ryzenas) galima padeti mylimam seimininkeliui (na tik 9 m.) na pvz. patemti rogutes i kalniuka? o kada jau patemti taip pat nemaziau mylima didesni (na 100, +- 5 kg.) seimos maitintoja. Idomus siu darbu mokymo pradziamokslis.

Patikekit, klausimeliu bus ir daugiau. aciu uz busimus issamius patarimus

0

3

To megejas.
Reiskia taip: skaniuko paskirtis- kad sunelis greiciau suprastu kas is jo reikalaujama. o po to skaniuka duodi kaip pagirima uz gerai padaryta darba, tai veliau  suniukas daro komanda ne del skaniuko, o del seimininko, o skaniukas duodamas jau po to (beje komandos atlikimo metu kasniuko rodyti negalima, jeigu suo jau zino, kaip ta komanda vikdoma) tai gaunasi suniukas ne laukia materialines naudos)))

0

4

O su rogem reikes palaukti iki kitos ziemos, nes iki 1.5 metu negalima ryzenui sanariams dideliu apkrovu. Ir abejoju, ar ryzenas I KALNIUKA tavo mylimaji p[atems, cia reikia 3 suagusiu ryzenu  :lol:

0

5

Na cia tik mano tokia nuomone, gal kiti mano kitaip :cool:

0

6

Na zinai  BAPBAP prisikalbejai, as palauksiu kitos ziemos ir pamatysi, kad Baitas su savo seneliu Naituku patemps mane, o Tu budamas gerietis galesi ir padeti

0

7

Ne ne Ryzeno ir bet kokios veislės šuns negalima į rogutes kinkyt, kol p[ilnai nesusiformuos skeletas. Vat kt metais jau galesi kinkyt. Ale į kalniuką aš ir neisivaizduoju kaip jis tave temps.

0

8

xx

0

9

Jau pavasariu kvepia, ir žvilgsnis vis į dviratį krypsta. Juodajam vabalui jau 10 mėnesių, gal jau galima po truputį pradėti bėgioti šalia dviračio? O apskritai, kokius atstumus šalia dviračio gali įveikti ryzenai? Turiu idėją vasarą iš Klaipėdos į Palangą palėkti, tai yra apie 25 km. Ar ne per daug? Sveikinu visus su pavasariu:)

0

10

Dekui dekui, ale jau pas mus ir pasnigo ir vel nutirpo. baisus orai kazkokie, nei ziema, nei pavasaris. Kad ir tos ziemo nelabai keik buvo, o gaila:(
Del dviracio galima pasiskaityti cia http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showP … 3184.161-=(1347069612 , buvau bangoje uzvedusi tema daug kas prirase. Na, o as pati manau, kad nedideli pasivazinejimai, neapkraunant suns pats tas pradeti. Svabiausia neimti iskart tempo ir is kart nesustoti. O 25 km, tai jam bus metai? Toki atstuma gali iveiktio gerai fiziskai pasiruoses suo ir tik vesiu paros metu. Manau, kad daugoka. 10km uztektu tikrai.  Esu kazkada iveikus 40 km su saviske kale ryzena...dabar kai pagalvoju, tai nesiryzciau... Nors buvo viskas gerai, su sustojimais ir t.t., bet ne dabar taip nebedaryciau.

0

11

Ačiū, Barzdoti. Čekoslovakų vilkšunių puslapyje buvau radusi, kad jie bėga 40 km, ir treniruočių programa buvo pridėta. Bet ryzenai - ne čekai, tai ir kilo klausimų, kokių atstumų galima imtis su juodaisiais be pavojaus sveikatai. Jeigu bėgsime iki Palangos, tai tik po daugybės treniruočių ir tik tada, kai jau bus kokių 15 mėnesių amžiaus. Nežinau net, žiūrėsiu, kaip išvis jam seksis.

0

12

http://fauna.savel.org/topics.cgi?op=vi … nys;id=131

va megejas pasiskaityk cia:)

0

13

Čia vėl aš su klausimėliais. Pamąsčiau, kad jeigu jau pradėsim vaikščioti į parodas, būtų neblogai išmokti pačiai statyt šunį. Gal Barzdotis patartų, kaip to galima mokytis savarankiškai, į ką atkreipti dėmesį? Na, siunčiu linkėjimus visiems ir sveikinu šįkart jau su kalendoriniu pavasariu.

0

14

Tave irgi su pavasariu:)
Na papasakot kaip statyti suni parodose yra labai sunku. Yra tam tikros taisykles: kampai, virsaus linija, kaklas.. zodziu paryskinti, parodyti kuo geresni judesi. O vat cia ir prasideda...individualus sunu trukumai ir kaip juos paslepti... sita sunku paaiskinti zodziais , reikia suni pajusti. Zinoma ne kiekviena paroda pasiseka ir geriausiems hendleriams.
As asmeniskai kai mane domindavo tos ar kt veisles isstatymas sededavau prie ringu didelese parodose ir ziuredavau...ziuredavau..

0


Вы здесь » kennel UNIJA » Forum help » Klausimai dėl dresūros