kennel UNIJA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » kennel UNIJA » Show rezults » Parodų rezultatai. Foto


Parodų rezultatai. Foto

Сообщений 31 страница 47 из 47

31

lauksim nuotraukyciu :)

0

32

Gėda prisipažint, bet ir vėl pritrūko kantrybės sėdėt ten iki tų bestų :blush: . Labai greitai pavargau nuo Palangos parodos, nes, kaip ir sakė Dagnytė, baisiai mažai vietos, žmonių ir šunų kamšatis, smėlis...  O Plungėje man visai normaliai pasirodė, tik kad ten iš siaubo akys išpūstos buvo ir ne ką temačiau. Nuotraukytes draugė gal šiandien duos, tai vėliau įdėsiu vieną kitą.
Dagnyte, sakei, kad su Viki šturmuosit užsienį. Kur ir kada važiuojat?

0

33

bandysim sturmuot :)
vaziuosim i peterburga, latvija, estija, baltarusija :) cia artimiausios keliones :) toliau planuose lenkija ukraina, cekija, bet gal kiek veliau... rudeniop ar ziemop :)
kol kas tokie planai kas is ju gausis kas zino :)

0

34

Na štai, pora nuotraukų. Viena man labai patiko, nors ir ne iš ringo:
http://i242.photobucket.com/albums/ff26/giedren/DSC_0751-1.jpg
O čia mudu su mažyliu šutinam:
http://i242.photobucket.com/albums/ff26/giedren/DSC_0762.jpg

0

35

O, tai cia jus pasirodo snekates, nuotraukytemis dalinates.O as ir nemaciau.
Giedre graziai ringu varot :cool: Smagiai ta prasme:) O kas Plungeje tokio atsitiko?

0

36

Dėl to, kas man Plungėj buvo? Taigi aš panikierė ^^  Baisiausiai drebėjau prieš ringą, ta baime dar ir Varį sunervinau, tai gerai, kad Dagnytė paėmė viską į savo rankas. Iš pradžių liepė jai parodyti, kaip mes mokam bėgti ir stovėti, paskui pati parodė, kaip būtų geriau :blush:  Sušukavo Varį. O paskui dar suvadovavo, kad reikia numeriuko ir kur jį gauti, ir kad į palyginimą reikės eiti. Žodžiu, išsamiai instruktavo ir "pastumdė", nes aš iš siaubo nieko nemačiau, negirdėjau ir nesupratau :D
Patiko man dar labai jaunuolio konkurento vardas (čia Plungėj tas kitas jaunuolis dalyvavo) - Cukris  :jumping:

0

37

O as paskutiniu metu isvis nebedrebu... nebepasitikiu nei savim, nei teisejais...O tu iprasi:))
Jo Dagnyte pas mus saunuole, viska padaro ir stengiasi svarbiausia.
O cukris, tai geras vardas, gal jis saldus neragavot?:))

0

38

Na va, Tauragėj gavom CAC, N, BOB. Labai netikėta ir labai džiugu. Gaila tik, kad dar vienas patinas (Cunamis) iš Klaipėdos buvo užsiregistravęs, bet neatvažiavo.

0

39

Oikaip faina, liabai uz jus dziaugiuosi. Ot prisirinksit jus tirulu, niekur nesidesit:) papsakok prasom daugiau apie paroda idomu gi:)

0

40

Buvo baisiausiai karšta, o visa kita man visai patiko. Žmonių ir šunų nedaug, erdvės pakankamai, stadiono tribūnos, kur gali prisėsti laukdamas ringo. Ir kantrybės užteko laukiant bestų, nes jie prasidėjo dar prieš 15 val. Žodžiu, viskas humaniškai.

0

41

O kaip kiti snauceriai?

0

42

Laukiu Dagnytės, gal prisijungs ir papasakos savo įspūdžius :rolleyes: arba net nuotraukų gal turės. Gėda prisipažint, bet po ringo net nepaklausiau, kaip pasisekė Andai. Buvau baisiai susirūpinusi pasiimti aprašymą ir Varį kuo greičiau vesti į pavėsį, nes tikrai grėsė turėti keptą šunį. Bet šiaip šnaucai buvo pastebėti parodoj - Aro Pasalos dukrytė (vardo nežinau) gavo JN, Amiga Pasala buvo geriausia kalytė, iš cvergiukų kažkas bestuose labai sėkmingai rodėsi, o ir mums nedaug trūko iki BIG penketuko.

0

43

Beje, Barzdoti, mačiau, kad dalyvaujat rugpjūtį Vilniaus CACIBuose. Gal statysit ką nors iš ryzenų, ar tik cvergiukus rodysit? Mes nedalyvaujam, bet vis tiek planuoju atvažiuoti paspoksoti, tai laikysim už jus kumščius :flirt: Kas nors iš jūsiškių ryzenukų Z dalyvaus?

0

44

aga dalyvaus Baitukas. Atvaziuok palaikyk, gal pades  :canthearyou:

0

45

Kazkaip niekas neberaso((( kur rezultatai?

0

46

Sveiki, radau filmuka is Vilniaus CACIB 2009-10-25 jaunimo BEST'o  :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Cyd7nkk3Rw8[/youtube]

Sveikinimai ir linkejimai :cool:

0

47

Geras nerealu Eglute  :rolleyes: aciu, tau labai.Graziai prasuoliavom  :canthearyou:

0


Вы здесь » kennel UNIJA » Show rezults » Parodų rezultatai. Foto