kennel UNIJA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » kennel UNIJA » Members » MUSU MAZOKA :)


MUSU MAZOKA :)

Сообщений 1 страница 30 из 33

1

skelbiu visuotine akcija jungti visus snauceristus!!!!
galiu pamazu apsiimt ryzenistais :)
taip ir darau!!!!

0

2

reik ne tik ryzenais, reik visais snauceriais:) Ale tu saunuole. Reiks butinai myta padaryt, kai vikuska pasveiks taip ir padarysim:)

0

3

siulau pamazu pradet bent vietines reiksmes organizuoti...
pvz barzdocio aikstelej :) kada i rugsejo gala...
simboliskai sekmad... su saslais ir daug barzdu, pora sveicaru ir viena glorke :)

0

4

:cool: As uz)))

0

5

tai kaip siuloma diena butu 09.23 sekamdienis... gamta saslykai ir sobacnikai :) vieta pvz ex aikstele... aisku galima koki ezera ar pan bandyt.. bet per daug bedu bus manau.... susirast paaiskint ir pan...
ka jus snauceriu seimyna ir kiti snauceristai manot????

0

6

Aš irgi už, tik galvoju gal kt vieta geriau nei aikštė? Gal da ir kauniečiai prisijungtu.

0

7

as manau siaip ar taip bandysim juos prijungti... aikstej ar ne aikstej vistiek tures dalyvauti - nenugincijamai :)
o tai kur dar galima??? zinot kokiu viecikiu tarp vln ir kns???? as tai nelabai...

0

8

Nu tai galima šeštadieni koki 22 d.pvz.

0

9

tai aisku galima sestad- siulykit visi kas kada norit ;) as cia tik kaip pvz data nustaciau... tik bukit geri tie, kurie net neplanuoja vaziuot- nebalamutinti...

0

10

Mes tai visom keturiom letenom uz susitikima ar net susitikimus, galima ir su pratesimais (ir net vidury savaites, Barzdotis manau palaikys mano pasiulyma).
Bet problema tame, kad mums ziauriai netinka rugsejo pabaiga ir spalio pradzia. O kaip del rugsejo 8;9;15;16 ????????????????? , o gal net spalio pabaigos?????????. Na del susitikimo laiko, realizuojant pagrindini demokratijos principa (daugumos sutikimas) - nutarsim, bet kaip del vietos??? Vat, cia tai tikrai problema....

0

11

del kitu dienu nieko negaliu pasakyti... visiems siuliau sias datas... tai kaip ir nubalsuota uz 23 d... tai nzn kaip cia ka cia... vieta buvo pasiulyta prie elektrenu mariu... gal kas tiksliau ten kokia vieta zino.. taip pat kalbejau su kaunieciais kad jie nemato dideles problemos ir iki VLN atlekti... tai jei cia vietoj zinot ka gero tai siulykit :)

0

12

Niu va Bebriukas atrodo susirado savo tikruosius ir manau gerus šeimininkus, tikėsimės  jie bus laimingi ir taip pat prisidės prie mūsų greitu laiku.

0

13

Tikrai, Dagne, o kodel negalima pvz rugsėjo 16d? nes kitaip Baituko ir jo šeimininkų nebus šalimais :O

Отредактировано Barzdotis (2007-08-31 02:34:45)

0

14

16 d nebus manes... taip kad tada keliam dar veliau... arba be manes... paulius mane pavaduos gal :)

0

15

tai veliau tadu spalio vidury ir psio:)))

0

16

variantas :)

0

17

Kazkaip nutilo dainos.... ar rudeniniai lapai ryzenus uzklojo ? :) Ar iki spalio ir tylesit? Kaip zuzaniukai begyvenat?

0

18

ooo valio, kas pas mus i foruma atejo:)))
va bebra neseniai maciau, labai linksmas ir baita, ir vikute, tik zorbo seniai nemaciau :(  kaip ausytes?

0

19

Ausytes nerealios  ;) Siandien daktaras sake, kad graziai stovi ir gerai gyja. Zorbukas jau beveik atleido seimininkam uz suteiktus nepatogumus, pradedam draugauti is naujo, tikimes kitos savaites pabaigoj ateit i pasimatyma su broliais ir sesem :)

0

20

Smagu:) Ausytes tai tikrai graziai gyja, labai faina.  O jau neporiklausomas tas jusu Zorbas, tai uzhas:)

0

21

Tikrai ausites stovi )))) na beveik))) GAl po paskutines aiksteles pagerejo? siulus isemet?

0

22

Jo ... siūlus išsiėmiau... pati :) Jaučiuosi kaip pirmakursis veterinorius ir labai savim didžiuojuosi  :P Tikiuosi, kad greitai bus gražuolis šuva, jau visiai nedaug trūksta :)
Dėl nepriklausomybės ..... kitą kartą aikštelėj apsimesiu, kad ne mano  ;) Nors namuose nuo kojų nenulipa... kaip kilimėlis...
Matyt, charakteris tokis... Manau, kad kaip nors peršsilauš... Nors, kita vertus, ir taip neblogas...
Nesitikėjau, kad pusmetinis šunėkas gali būti toks kantrus, stabilus ir kelt tiek mažai rūpesčių (kad tik neprisišnekėčiau :D ) Ta veislė, kurią rekomenduočiau visiems, norintiems protingo  ir, svarbiausia, nenuobodaus gyvūno namuose.
Jo.... pasisakiau aš čia...

0

23

Didžioji apžiūra šeštadienį  :D

0

24

:rolleyes: Laukiam nesulaukiam

0

25

Laba diena, labai  dekui uz nerealu savaitgali - gerai pailsejom, dar siandien dirbti nesinori. Vakar bebro po vonios i purvina gulta guldyti negrazu buvo - teko uzleisti 1/3 lovos. Idomiausia, kad paryciui uzimta buvo jau puse:)

0

26

Laba diena, labai  dekui uz nerealu savaitgali - gerai pailsejom, dar siandien dirbti nesinori. Vakar bebro po vonios i purvina gulta guldyti negrazu buvo - teko uzleisti 1/3 lovos. Idomiausia, kad paryciui uzimta buvo jau puse:)

0

27

La:) Man tai ir nerealus savaitgalis buvo, labai patiko:) Šunys mano ramūs dar ir šiandien:) O kaip čia taip bebras lovoje miegojo? :lol:

0

28

Isskalbem ir Bebra ir jo guoli:), tai kazkaip nehumanishka ant grindu ji palikti miegoti :)Bebras shaunuolis, vakar guolis jau isdziuves buvo, jokiu pretenziju i lova:) tik reikia butinai narva nusipirkti, nes atrodo, kad bebriukas pindeti pradeda nuo demesio pertekliaus:)
.....dabar uodega vizginsiu, o dabar jau ne, dabar zaisiu, o dabar ne... ir isvis dabar gulesiu susiraukes ir su niekuo nekalbesiu:)))

0

29

Pasisieke Bebrui  :)
O del lovos visai kaip senelis- puse lovos uzima)))

0

30

tai kaip ten del tu susitikimu? mirkt mirkt  :rolleyes:

0


Вы здесь » kennel UNIJA » Members » MUSU MAZOKA :)