kennel UNIJA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » kennel UNIJA » Ryzeniukai » Ryzenukai vada Z


Ryzenukai vada Z

Сообщений 31 страница 49 из 49

31

Dar buvo "mažulių" mama - Demari Veris ZEMFIRA ZLATA - daugiausia laiko, kaip tikra mama, praleido prie puodų  :D

0

32

Karščiausi linkėjimai ir sveikinimai mūsų broliui Bebrui  :love:  :love:  :love: Labai liūdna, kad nepavyko sudalyvaut  :'( Bet dovanos ir karščiausi sveikinimai broliui surinkti ir laukia jo pas Zorbo šeimininkus :) Susiskambinkim ^^

0

33

Dar buvo senelis Naitas ir draugė Anda, bet abu baisiai užsiėmę ir nepozavo, o ir šiaip jau....... jei tokie gudrūs tai patys atsirinkit, kuris yra kuris, nes aš nesugebu  :flag:  :question:  :flag: Man akyse juoduoja  :D

+1

34

Respects Zorbui uz issamu pristatyma :) maladec :)
ir aciu viesiems kad buvot esat ir tikiuosi busit tikra seima :) mes vieningi ir tuo zavus :)
dar karta aciu grazu ir linksma musu ryzenuku baliu!!!!

0

35

:cool:
Super reportazas
Svarbiausia, kad ne :rain:
O organizatore saunuole, gerai viska organizavo  :flag:
Aisku gaila, kad Bebro nebuvo, bet jo laukiame artimiausiu metu, jo laukia dovanos  :shine:
Viskas, pavargau  :writing:

P.S. Dovana senialiui labai patiko (paveikslas), jis ir mane pabuciavo uz nuotraukas  :O

+1

36

Ale Zorbai aciu uz nemirtingus komentus ir nerealu reportaza :cool:
Senelis liko suzavetas savo anukeliais, o senelio seima nauju giminiu nerealumu:) Tikiuosi jus musu nepamirsite ir toliau, nes tokius gimines reikia labai  :love:
O su bebriuku tikiuos susitiksim greitu laiku  :shine:  nes mytai da nepaskutiniai :) dar reikes cvergu gal pridet, ar jus nesupyksite paivairinti snauceriu gaujos?

Отредактировано Barzdotis (2008-04-14 01:05:47)

0

37

ir dar ir dar BapBap aciu tau uzh nusotabu gimtadienio torta :cool:  Kaip be taves senelis pasirodytu anukams be jo neisivaizduoju. Anukai, mamute, o ir pats senelis nerealiai ivertino  :crazyfun:

0

38

Barzdoti  :shine:

0

39

:cool:  grazu ziuret  ^^
tikras gimtadienis !!!!
su praejusiu visus !!!!!!!!! :surprise:

Отредактировано Ego (2008-04-16 02:21:54)

0

40

Ego dekui dekui:)

0

41

:crazy:  :flag:  :cool: Super TORTAS

0

42

:idea:

0

43

Na tai va... pasigirsim :) mano zoja viktorijavna tapo Rusijos jaunimo cempionka :) po ilgos sunkios keliones - saldus pergales skonis ;)

Отредактировано dagnyte (2008-07-02 10:51:54)

0

44

Dideliausi sveikinimai, o nuotraukos i parodu skyreli? :flag:

0

45

Dagnyte, tai gal papasakotum plačiau - kokiam mieste buvot, kiek varžovų įveikėt, kaip šiaip paroda patiko? Labai labai įdomu visokiausi įspūdžiai. 
Ir, aišku, sveikinimai Zojai Viktorijai  :shine: beigi jos šeimininkei aktyvistei. Šaunuolės.
P.S. Laukiam laukiam foto.

0

46

taigi :) buvom sankt peterburgo parodose "baltosios naktys ". na parodos lygis zemokas palyginus su lietuviskom... tiksliau labai skurdu... zntra diena net rozetes be kaspinelio is sono buvo- graudu :) ryzenu buvo nedaug - 8 vnt :) is jaunimo mes vieni :) siaip labai malonus zmones aplink ringa buvo... vieni kitus palaiko, skatina, padeda... tikrai buvau suzaveta :) ir viena moteriske vaziavo 3 val iki parodos "sto bi pasmatret na etu litovskaju suku" :) na tai tiek... o su nuotraukom prastai... nes draugai su kuriais vaziavau tuo paciu metu ringus turejo... tai nebuvo kam manes fotkinti :( dar yra tikimybe kad rusai atsius foto :)

0

47

Mylim tave Vikute, tu visad busi musu sirdy, musu seimoje :(  :love:  ir seimininkai irgi.

Отредактировано Barzdotis (2008-07-26 18:19:55)

0

48

Su gimtadieniu Z-etukai!!!!!
Skanaus siandieninio torto!!!!

http://i190.photobucket.com/albums/z207/tagas666/printcolorbedbug.jpg

Отредактировано dagnyte (2009-04-10 11:27:12)

0

49

Labai grazu!!

0


Вы здесь » kennel UNIJA » Ryzeniukai » Ryzenukai vada Z