kennel UNIJA

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » kennel UNIJA » Members » Pokalbiai tiesiog apie viska :)


Pokalbiai tiesiog apie viska :)

Сообщений 91 страница 98 из 98

91

Ech kaip malonu tave isgirsti :flag:  Na neatnaujinu puslapio, nes visiskai neturiu jokiu slaptazodziu. Zodziu reikia uzsiimti, Ale visas laikas iseina vaikui, darbui,kompui, miegui.
Dekui del Cherkutes, be savo tikruju seimininku tokia fainulka neuzaugtu  :love: 
Jo Ramunas yra gerizzz, as turesiu omeny,kai matysiu, kad suo ugnis, bandysiu stabdyt vardu)))))))
O tai ko jis te nesusivaldo tavo Variukas gi?

0

92

Variukas kupinas entuziazmo viskam, o tai kartais puiku,  kartais - nelabai. Žiūrint, kam tas entuziazmas užsiplieskia :rolleyes: Juk kartais norisi vietoj to, kad kartotum kokį pratimuką, bėgti blondinių pakirkinti, arba, kai nuobodžiauji ir energija netelpa viduje - nesimpatiškus praeivius pagąsdinti. Tikėjausi, kad su amžiumi apsiramins, bet kol kas situacija tik negerėja, ypač kai dabar tamsu, mažiau linksmų agility treniruočių, pasiplaukiojimų jūroje, lakstymų su dviračiu ir riedučių tempimo. Na, bet girdėjau sakant, kad pati esu kalta - koks šeimininkas, toks ir šuo, škes jei pirmasis nestabilus, tai ir iš antrojo nėra ko norėt...

0

93

Nu jo...Nu neperik taip labai saves, suo suniui nelygus... Jei labai sunku tvarkytis su pabegiojimais...blondiniu apziuret...nusipirk elektrini ankakli, as vienam suniui taip pat pasiuliau. Dresavosi pas mane, bet vat pilnai gerbe tik mane... Tai sake patenkinti, greit susigribzdo, kad blondines ne tokios idomios  :mybb:

0

94

Buitine prasme tos blondinės ne bėda, susitvarkom, kai nėra skirtumo, ar sureaguos sekunde anksčiau ar vėliau, bet štai sporte... O čia elektra kažin ar padės. Jis ir taip žino, kad eiti prie blondinių negalima, tai eina prie manęs, bet kas man iš to, kai reikia ne kad ateitų, o kad susikaupęs dirbtų. Būna juokingai - tupi, verkšlena, o kai liepiu šokti per barjerą, bliaudamas apibėga jį ir ateina prie manęs glaustytis.  Kuo piktesnį balsą nutaisau, tuo tuštesnė jo galvelė pasidaro :canthearyou: Taip stengiasi, taip stengiasi įtikti, bet niekaip nesusikaupia. Ech, mielas padarėlis, ir ką tu jam. Bet už patarimą ačiū.

0

95

Nu rimtai kazka arba ne taip darai, arba su tavim kazka ne taip daro  :angry:  arba suo super "neponiatlivas" pasitaike  :D nors nelabai tikiu))) ir tiesa pasakius nebesuprantu kur pas jus problema)) Ar jis agresijos tau jau neberodo?

0

96

Kaip ten reikalai? problemos liko?)))

0

97

Šuo tai geras iš tikrųjų, tik labai jau visko norintis :D  bet nieko, dabar žiema, ramiai gyvenam, niekur nedalyvaujam, tai ir rūpesčių jokių neturim. O agresijos tai ne, seniai jau tą pamiršau - paauglystėje buvo šiokių tokių bandymų išsiaiškinti taisykles, o dabar tai meilė seilė :love:  Jeigu vakarais vėliau einam pasivaikščioti į miestą, tai net pavadžio nededu (išėjus iš kiemo, aišku, nes savoj teritorijoj iš svetimų tik katinams ir ežiams leidžiama būti :rofl: ).

0

98

Aisku  :rain:

0


Вы здесь » kennel UNIJA » Members » Pokalbiai tiesiog apie viska :)